Nasz sklep internetowy

już wkrótce

DOSTAWY

Realizujemy zamówienia z doręczeniem

Sprzedaż win

Doskonałe wina autorskiej selekcji Marty Ręgowskiej pochodzą od importerów, którzy zaimponowali nam bliskimi relacjami z producentami – zarówno tymi najsłynniejszymi, jak i małymi, rodzinnymi. W każdej z rekomendowanych przez nas etykiet widzimy pasję ich twórców, perfekcję w pracy i szacunek do tradycji. Szczycimy się tym, że wiele pozycji z naszej oferty figurowało dotąd jedynie w kartach win najsłynniejszych restauracji w Polsce.

Zestawy

Wino i kwiaty to oczywiście połączenie doskonale wszystkim znane, niemal intuicyjne, prezent idealny. Sekret tkwi jednak w ich umiejętnym dobraniu tak, by wyrażały wszystko to, co trudno czasem wyrazić słowami. Zawsze warto też dodać coś jeszcze od siebie. Czasem kluczem będą aromatyczne trufle czekoladowe, innym razem całość dopełni wyśmienita, szlachetna kawa. Nasze zestawy są niepowtarzalne tak samo jak niepowtarzalne są uczucia, które mają za zadanie wyrazić.

Bukiety

Idealne kompozycje, które wyrażą wszystko to, co umyka słowom. Efektowne, gdy chcesz zrobić wrażenie. Eleganckie i klasyczne, gdy zależy Ci na podkreśleniu rangi okazji. Gdy trzeba – subtelne. Zawsze olśniewające. I zawsze z indywidualnym charakterem.