Sklepie z doskonałą selekcją win, miejscu pełnym sztuki i pasji. Sklep Witamy w Witamy w Przestrzeni sprzyjającej rozmowom. Usługi Autoryzowanym punkcie sprzedaży Vestfrost. Vestfrost w

Poznaj ludzi którzy tworzą to miejsce

Wine&Roses mieści się w klimatycznym wnętrzu zabytkowej kamienicy przy ulicy Bagatela 14, na granicy warszawskiego Śródmieścia i Mokotowa. To unikalne miejsce, łączące w sobie funkcje fantastycznej kwiaciarni i doskonałego sklepu ze starannie wyselekcjonowanymi winami.

W projekcie wspierają nas doświadczeni i uznani importerzy, sommelierzy, dziennikarze, wreszcie zespół najlepszych florystów – to dzięki zaangażowaniu przyjaciół wizja Wine&Roses nabrała realnych kształtów. Wspólnie stworzyliśmy miejsce, w którym połączyliśmy pasję i miłość do wina oraz kwiatów z profesjonalizmem i najwyższymi standardami obsługi.

 • Piotr Jabłoński

  GENERAL MANAGER

  Inicjator i właściciel sklepu Wine & Roses. W jego pracy nie ma miejsca na rutynę. Po godzinach – wielbiciel opery i Bonda. Koneser nietuzinkowych win.

 • Wojciech Starzycki

  DORADCA KLIENTA

  Sommelier i (eno)podróżnik do oryginalnych miejsc i zakątków ziemskich. Nasz ekspert od chłodziarek i tematu przechowywania wina. Autor bloga Winokąt.

 • Marta Ręgowska

  KONSULTANT

  Współtwórczyni konceptu Wine&Roses, profesjonalna wine educator, a przede wszystkim założycielka projektu WINOdoBRANIE. Ma niesłychane wyczucie, imponującą wiedzę i niezaprzeczalny talent do zarażania innych miłością do wina.

 • Monika Kempa

  FLORYSTKA

  Fantastyczna osoba, która dokłada wszelkich starań, aby każdy, kto kupuje wino, przypadkiem nie zapomniał też o kwiatach. Tych najpiękniejszych, najświeższych, najodpowiedniejszych na daną okazję. Lub jej brak.