Category

usługi

Sprzedaż win

W naszej ofercie figuruje ponad 200 specjalnie wyselekcjonowanych win. Sprzedajemy je osobno lub w starannie skomponowanych zestawach z bukietami z naszej kwiaciarni. Odwiedź nas w Wine&Roses na Bagateli (przy placu Unii Lubelskiej) i wybierz najlepszą butelkę samodzielnie lub zdaj się na naszych doradców. A jeśli nie masz czasu lub nie możesz przyjechać osobiście – Twoje […]

Warsztaty i degustacje

W Wine&Roses zapraszamy na cykliczne degustacje win z naszych zbiorów i inspirujące warsztaty. Zajęcia zamawiane obejmować mogą m.in. nauki o winie, trudną sztukę food-pairingu, a nawet warsztaty florystyczne, na których uczymy układania kwiatów – oczywiście przy butelce wina.

Spotkania tematyczne

Promocje książek, spotkania z dziennikarzami, sommelierami i podróżnikami związanymi z winem i kuchnią – przestrzeń Wine&Roses idealnie nadaje się do inspirujących rozmów, wydarzeń biznesowych, sesji czy kameralnych spotkań integracyjnych. Wystarczy zasiąść przy naszym dużym stole i pogrążyć się w rozmowie z kieliszkiem wina w dłoni.

Wydarzenia biznesowe, integracyjne, promocyjne

Szukasz nowych pomysłów i miejsca na spotkanie? Nasza otwarta przestrzeń mieści piękny duży stół, przy którym możesz zorganizować kameralne spotkanie przy kieliszku dobrego wina.

Wesela

Wielkimi krokami zbliża się ten najważniejszy dzień w Waszym życiu? Pomożemy Wam wybrać wino i przygotujemy najpiękniejsze dekoracje kwiatowe do kościoła, parku, ogrodu czy klasycznej sali weselnej, idealnie współgrające ze ślubnym bukietem czy wiankiem. Słowem, zadbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół, abyście Wy mogli skupić się na tym, co tego dnia jest najważniejsze – na Was […]